Biotech Horizons Business Edition

Drodzy Państwo,

Czy podczas Waszej kariery naukowej w biotechnologii myśleliście kiedyś o komercjalizacji wyników swoich badań? Czy marzycie o przekuciu Waszych pomysłów na działający startup, a następnie w produkt lub usługę odnoszącą sukcesy?

Właśnie dla Was stworzyliśmy Biotech Horizons Business Edition – kolejną edycję konferencji, która łączy dwie strony  biotechnologii – naukę i biznes. Biotech Horizons umożliwia ambitnym studentom, naukowcom, pasjonatom biotechnologiimedycynyfarmacji oraz dziedzin pokrewnych na:

📈 poznanie potencjalnych mentorów, inwestorów i headhunterów

🤝 nawiązanie kontaktów naukowych i biznesowych

📚 pozyskanie inspiracji do własnych działań

📢 wypróbowanie swoich sił w profesjonalnych pitchach przed większą publicznością

Aby wziąć czynny udział w Biotech Horizons Business Edition, wystarczy że przygotujecie prezentację trwającą maksymalnie 8 minut o swoim biotechnologicznym projekcie biznesowym oraz zgłosicie chęć zaprezentowania się do 25.04! Wzór prezentacji oraz zgłoszenia (pitch deck) będzie wysłany do osób, które zarejestrują się jako uczestnik czynny pod linkiem:
Rejestracja uczestników

Jeżeli po prostu chcecie nawiązać ciekawe kontakty i posłuchać wystąpień innych, to dnia 01.05 upływa czas na zgłoszenie dla uczestników biernych!

Nie możemy doczekać się spotkania z Wami 15 maja 2024 r. w godzinach 10:00 – 15:00 na Auli Zachodniej Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pomorskiej 251 w Łodzi.

Linki do formularza rejestracyjnego, naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku znajdują się pod przyciskami poniżej:

Rejestracja uczestników

Biotech Horizons The First | Facebook

Biotech Horizons

To jest nasz przekaz od naukowców do naukowców:

Działajcie! Podejmijcie ryzyko, a odkryjecie swoją drogę do świata biobiznesu! Pamiętajcie – wyniki badań i pomysły są niczym bez ich wdrożenia. Albo zrobicie to Wy, albo ktoś inny.

,,Ci, którzy są wystarczająco szaleni i myślą, że mogą zmieniać świat, zmieniają go naprawdę”

Do zobaczenia na pokładzie!

Zespół Biotech Horizons