Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu w Białymstoku (SPNJO) rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń na kurs z języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS. Chętni mogą zgłaszać się do 12 lutego 2024 r.

IELTS (International English Language Testing System)organizowany przez British Council to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego. IELTS test jest akceptowany przez ponad 10 tys. organizacji ( to m.in. szkoły, uczelnie, instytucje rządowe, międzynarodowe firmy) w ponad 140 krajach, w tym w Polsce.

Oferta skierowana jest do:

– studentów, którzy planują studia za granicą,

– doktorantów potrzebujących potwierdzenia znajomości języka angielskiego w postaci certyfikatu,

– absolwentów kierunków pedagogicznych, potrzebujących certyfikatu w celu potwierdzenia kwalifikacji do nauczania języka angielskiego,

– osób, które potrzebują certyfikatu językowego uznawanego w ramach postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej,

– osób, które zamierzają pracować za granicą,

– osób, które zamierzają ubiegać się o obywatelstwo brytyjskie (certyfikat jest honorowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Wielkiej Brytanii (Home Office) jako dowód znajomości języka angielskiego).

Termin zajęć: wtorki, godz. 18:00-20:15. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20.02.2024 r.

Miejsce zajęć: zajęcia są prowadzone w formie zdalnej na platformie ZOOM.

Szczegółowe informacje o rejestracji jak i samym kursie znajdują się na stronie:

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UwB zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu IELTS. Termin rozpoczęcia kursu: 20.02.2024

Oferta skierowana jest do:

– studentów, którzy planują studia za granicą,

– osób, które zamierzają pracować za granicą,

– osób, które zamierzają ubiegać się o obywatelstwo brytyjskie (jest honorowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Wielkiej Brytanii (Home Office) jako dowód znajomości języka angielskiego)

Szczegółowe informacje o zapisie na kurs oraz o egzaminie IELTS znajdują się na stronie:

Łączę pozdrowienia,

Iwona Kubas