XVII Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

Szanowni Państwo,
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Chemii serdecznie zaprasza do  wzięcia udziału w XVII Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2024  roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów  reprezentujących uczelnie wyższe oraz instytuty naukowe Polskiej  Akademii Nauk, realizujących swoje badania w zakresie chemii,  biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk  technicznych.

W ramach XVII edycji Kopernikańskiego Seminarium Doktoranckiego  planowane jest także wydanie monografii pokonferencyjnej „Na  pograniczu chemii, biologii i fizyki – rozwój nauk. Tom 6”.

Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.ksd.umk.pl.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez adres  mailowy ksd@umk.pl oraz w wiadomościach prywatnych naszego facebooka  Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie.

Serdecznie pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny KSD