Spotkanie połączone z pokazem firmy Pro-Environment Polska Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

W imieniu Pro-Environment Polska Sp. z o.o. serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy i prezentację portfolio dystrybuowanych producentów: Perkin Elmer, Revvity, Dynamic Biosensor, Akoya Biosciences

połączoną z pokazem rewolucyjnego czytnika płytek Victor Nivo PerkinElmer/Revvity (absorbancja, fluorescencja, luminescencja plus opcjonalnie Alpha, HTRF).

Spotkanie odbędzie się w dniu 21.11.2023 (wtorek) o godz. 12:00 w Sali Rady Wydziału Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Proszę o rezerwację miejsca na adres: m.lesnik@uwb.edu.pl do dnia 16 listopada 2023 do godz. 14:00. Ilość miejsc ograniczona!

Dla uczestników przewidziano certyfikaty uczestnictwa (w wersji pdf rozsyłane po spotkaniu).

Podczas spotkania przewidziany jest poczęstunek.