Zaproszenie na szkolenia Work&Science Academy

Pragnę serdecznie zaprosić Doktorantów i Doktorantki do udziału w cyklu warsztatowo-szkoleniowym w ramach projektu Work&Science Academy, które odbędzie się w dniach 26-27 października 2023 r. na Wydziale Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku.

Harmonogram

Work&Science Academy to projekt, którego celem jest wyposażenie młodych naukowców, doktorantów i studentów ostatnich lat studiów w niezbędne kompetencje i umiejętności podnoszące ich konkurencyjność na rynku pracy. Szkolenia i warsztaty zorientowane będą przede wszystkim na rozwój kompetencji potrzebnych na uczelniach czy w instytutach badawczych jak również poza środowiskiem akademickim. W związku z tym zakres szkoleń będzie obejmował takie kwestie, jak sztuka autoprezentacji, budowanie wizerunku biznesowo-naukowego w social mediach, modele współpracy uczelni z biznesem, współpraca w zespole, umiejętności transwersalne w karierze naukowej, sztuczna inteligencja, praktyki zagraniczne oraz współpraca międzynarodowa na starcie kariery naukowej.

Zapisy na szkolenia są możliwe za pośrednictwem strony internetowej: https://workscience-forum-2023.gridaly.com/registration (po rejestracji otrzymają Państwo maila z linkiem do zapisów).

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Istnieje także możliwość uzyskania stosownego zaświadczenia o odbyciu szkolenia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniach całą społeczność doktorancką oraz
wszystkie osoby zainteresowane.