Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie w ramach programu Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie, w którym możecie uzyskać wsparcie na realizację swoich przedsięwzięć w wysokości do 4000 zł.

O środki mogą ubiegać się członkowie samorządów uczniowskich, studenckich i doktoranckich, kół studenckich, a także innych organizacji akademickich w wieku od 15 do 29 lat, tworzący minimum 3-osobową grupę nieformalną. Grupa ta aplikuje wraz z Patronem będącym organizacją pozarządową z województwa podlaskiego. W przypadku braku Patrona zachęcamy do skorzystania z poradnika, w którym wskazujemy kto może być Waszym Patronem oraz jak go znaleźć.

W ramach tego konkursu można się ubiegać o dotację na realizację różnych aktywności (np. szkoleń, warsztatów, wydarzeń kulturalnych). Inicjatywy można realizować w okresie od 25.10.2023 r. do 08.12.2023 r. Okres realizacji może być krótszy niż podane daty graniczne.

W konkursie na aktywizację samorządów uczniowskich i studenckich oraz organizacji akademickich można ubiegać się o dotację w wysokości do 4000 zł. Pula środków na zrealizowanie wszystkich projektów wynosi 40 140 zł.

Wniosek należy złożyć w formie online przy pomocy Generatora Wniosków. Nabór w konkursie trwa do 18 października 2023 roku (środa) do godziny 23:59. Na etapie aplikowania nie jest wymagane dostarczanie jakichkolwiek dokumentów w formie papierowej.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Wnioskodawców zorganiozwoano szkolenie online dotyczącego tematyki pisania wniosków, którego zapis znajduje się pod tym LINKIEM

Ponadto 12.10.2023 (czwartek) o godz. 17.00 na Wydziale Prawa UwB, ul. Mickiewicza 1, s. 216. odbędzie się spotkanie informacyjne, którego celem jest przedstawienie założeń projektu, tego jak przygotować wniosek oraz udzielenie odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Zachęcamy do zapoznania się także z innymi materiałami:

PORADNIK WYPEŁNIANIA FORMULARZA W GENERATORZE WNIOSKÓW

Regulamin Konkursu AS2/2023 na Aktywizację samorządów uczniowskich i studenckich oraz organizacji akademickich

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu:

https://mlodziezowe.podlaskielokalnie.pl oraz jego profilu na Facebooku fb.com/PodlaskieLokalnieMikrogranty żeby być na bieżąco z informacjami na jego temat.