Międzynarodowa Konferencja Towards the Indo-Pacific: new strategies and patterns of international cooperation and exchange

Szanowne Doktorantki! Szanowni Doktoranci! 

Przed Wami szansa na prezentację ciekawych referatów w ramach cyklu konferencji, które od ponad dekady są miejscem spotkań przedstawicieli świata nauki, biznesu, agend rządowych, zagranicznych przedstawicielstw dyplomatycznych oraz organizacji międzynarodowych związanych z tematyką Azji i Pacyfiku. 

Centrum Badań Azji i Pacyfiku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu zaprasza Was na 12. Międzynarodową Konferencję Azja-Pacyfik pt. Towards the Indo-Pacific: new strategies and patterns of international cooperation and exchange. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim i odbędzie się już 15 listopada 2023 w formie hybrydowej wraz z transmisją online, umożliwiającą uczestnictwo w formie zdalnej lub na żywo z kampusu UEW. 

Szczegóły wydarzenia i formularz rejestracyjny: https://www.azja-pacyfik.edu.pl 


Zachęcamy także do zapoznania się z możliwościami publikacyjnymi, które obejmują czasopisma wydawane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. 


Do zobaczenia we Wrocławiu (na miejscu lub online) już 15 listopada 2023!

Z wyrazami szacunku, 

dr Szymon Mazurek