Zaproszenie na warsztat pt. „Dlaczego warto zdawać międzynarodowe certyfikaty językowe z j. angielskiego?”

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych przy UwB zaprasza na warsztat pt. „Dlaczego warto zdawać międzynarodowe certyfikaty językowe z j. angielskiego?”

Warsztat jest skierowany do doktorantów,  pracowników administracji, studentów, uczniów szkół ponadpodstawowych, dorosłych i seniorów.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z formatem egzaminów międzynarodowych certyfikatów TELC i IELTS, przykładowymi zadaniami oraz porozmawiać z egzaminatorami.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jakie międzynarodowe certyfikaty językowe z j. angielskiego można uzyskać na Uniwersytecie w Białymstoku.

Uzyskanie certyfikatu językowego przynosi liczne korzyści np.:
– jest uznawane w przewodzie doktorskim,

– jest uznawane w ramach postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej,

– stanowi potwierdzenie kwalifikacji do nauczania języka angielskiego,

– umożliwia studia za granicą.

Ilość miejsc ograniczona, rejestracja na stronce: http://podlaskifestiwal.pl/imprezy/dlaczego-warto-zdawac-miedzynarodowe-certyfikaty-jezykowe-z-j-angielskiego/

Czas i miejsce: 13.05.2022 (piątek), 12:30-13.30, ul. Świerkowa 20 Budynek A, sala 208A

Serdecznie zapraszamy  i pozdrawiamy,

Małgorzata Penza-Szachowicz i Iwona Kubas, wykładowczynie w SPNJO, UwB