Zaproszenie do wzięcia udziału w międzynarodowej szkole letniej – Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2022

Center For American Studies i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w międzynarodowej szkole letniej pt. Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2022!

Aby wziąć udział w szkole letniej, nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy specjalistycznej. Udział w Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2022 pozwoli Ci na poszerzenie wiedzy z zakresu dziedzin takich jak prawo, polityka, ekonomia, stosunki międzynarodowe, socjologia… i wiele więcej! Weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez wybitnych ekspertów z USA i Europy (absolwentów uczelni takich jak Harvard, Oxford, Princeton, George Mason, Humboldt i UCLA), zyskasz praktyczne umiejętności oraz podniesiesz swoje kompetencje językowe.

Szkoła letnia odbędzie się w nowoczesnych i klimatyzowanych salach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 3-17 lipca 2022.

Zapisy ze zniżką trwają tylko do 1 KWIETNIA!

Więcej informacji o zapisach i cały program: https://fb.me/e/1oRsBiLV3