SPNJO zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu IELTS

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu w Białymstoku (SPNJO) zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu IELTS. Zajęcia rozpoczną się 23 lutego 2023 r. i będą prowadzone zdalnie na platformie ZOOM.

IELTS (International English Language Testing System) organizowany przez British Council to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego.

SPNJO zaprasza studentów, doktorantów i pracowników UwB oraz osoby spoza uczelni na kurs przygotowujący do egzaminu IELTS.

Oferta skierowana jest do:
– studentów, którzy planują studia za granicą,
– doktorantów potrzebujących potwierdzenia znajomości języka angielskiego w postaci certyfikatu,
– absolwentów kierunków pedagogicznych, potrzebujących certyfikatu w celu potwierdzenia kwalifikacji do nauczania języka angielskiego,
– osób, które potrzebują certyfikatu językowego uznawanego w ramach postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej,
– osób, które zamierzają pracować za granicą,
– osób, które zamierzają ubiegać się o obywatelstwo brytyjskie

Termin zajęć: czwartek, od 23.02.2023 do 15/22.06.2023, godz. 17.00-19.15 (jest możliwość przesunięcia czasowego po uzgodnieniu z grupą)

Miejsce: zajęcia będą prowadzone w formie zdalnej na platformie ZOOM.

Liczba osób w grupie: 12-14

Więcej szczegółowych informacji, w tym formularz zgłoszeniowy, można znaleźć na stronie SPNJO.